Oferty pracy w Elektrokal.

Do nowo tworzonego Oddziału / Punktu Sprzedaży/ zlokalizowanego w Jarosławiu (woj. podkarpackie), oraz Radymnie

poszukujemy pracownika na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy /Oddział - Jarosław, Oddział - Radymno/

Zakres obowiązków:

Obsługa rynków inwestycyjnych , doradztwo techniczne, ofertowanie, obsługa Klienta

Oczekiwania i wymagania wobec pracownika:

Znajomość branży instalacyjnej i grzewczej - warunek konieczny
Ambitne nastawienie na realizację zadań,

wykształcenie min. techniczne,

dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

prawo jazdy kategorii B,

znajomość pakietu office,

Wybranym Kandydatom oferujemy atrakcyjne warunki pracy umożliwiające awans i rozwój osobisty,

Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i realizacji zadań.

Okres ważności ogłoszenia (data lub liczba dni od momentu wygaśnięcia oferty):
30.06.2015r.

Oferty zawierające CV Kandydata prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres:

andrzej@elektrokal.pl, lub biuro@elektrokal.pl

z zaznaczeniem w temacie e-maila - "Oferta Pracy - Jarosław" lub - "Oferta Pracy - Radymno

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Regionalny przedstawiciel handlowy - Lublin