O firmie Elektrokal sp. z o.o.

Spółka Elektrokal jest rodzinną firmą z wyłączni polskim kapitałem. Główną działalnością firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna artykułów z branży techniki grzewczej i sanitarnej. Ponadto spółka zajmuje się obsługą inwestycji, doradztwem technicznym oraz wykonawstwem.

Historia Firmy Elektrokal sięga roku 2002, kiedy rozpoczęła działalność, jako jednoosobowa firma. W roku 2003 nastąpiła zmiana formy prawnej i od tego czasu spółka działała pod firmą FHU ELEKTROKAL B.D. Salabura Sp. J. Początkowo nasza Firma zajmowała się handlem hurtowym artykułów branży elektrycznej i hydraulicznej głównie na eksport. W późniejszym czasie Właściciele spółki podjęli decyzję o otwarciu pierwszego sklepu detalicznego w Radymnie. Od tego czasu, jako rodzinna Firma przedsiębiorstwo przechodzi kolejne etapy swojego rozwoju. Dzięki maksymalnemu zaangażowaniu wszystkich osób tworzących naszą Firmę w roku 2006 został otwarty nasz pierwszy oddział w Lubaczowie. W kolejnych latach nasza Firma odnotowywała kolejne wzrosty obrotów. W roku 2007 spółka została przekształcona w spółkę Elektrokal sp. z o o. W kolejnych latach spółka otwiera następne oddziały zdobywając coraz większy obszar kraju. Współwłaściciele i Zarząd spółki czynnie uczestniczą w imprezach targowych w kraju i zagranicą, co pozwala na zawieranie nowych kontraktów eksportowych. W chwili obecnej spółka zatrudnia około 50 osób i posiada ugruntowane kontakty handlowe w takich krajach jak Ukraina, Węgry Słowacja, Rumunia, Niemcy, Włochy.  Oprócz działalności podstawowej, czyli handlu hurtowego i detalicznego spółka realizuje inwestycje. Spółka nasza jest stowarzyszona z grupą zakupową G4.

Posiadamy własną flotę samochodową składającą się z aut osobowych i dostawczych liczącą kilkadziesiąt pojazdów. Spółka uczestniczy również czynnie w życiu publicznym wspomagając finansowo instytucje i organizacje pożytku publicznego oraz wspiera lokalnych sportowców- amatorów, oraz współfinansujemy lokalne wydarzenia.

Nasza Firma jest finansowana z wypracowanych przez siebie zysków.

Firma Elektrokal jest spółką o wyłącznie polskim kapitale.

W politykę Zarządu wpisuje się dalszy rozwój Firmy.

Zapraszamy do współpracy

Prezes Zarządu

Jacek Kamiński